Myśl dnia:

"Jeśli pragniesz zmiany, zmień się teraz.
Teraz otwórz swoje serce na Miłość."

- Swami Vishwananda
 

O mnie

Nazywam się Izabela Wójtowicz. 

Jestem nauczycielem Atma Kriya Yoga i posiadam certyfikat prowadzącego sesji OM Chanting (obydwa certyfikaty wydane przez Atma Kriya Yoga Instytut w Niemczech - obecnie włączony do fundacji Bhakti Marga z siedzbą w Niemczech), a także nauczycielem technik medytacji Simply Meditation (certyfikat wydany przez Hale Clinic w Londynie). Zostałam także uprawniona przez Fundację Bhakti Marga w Niemczech do realizacji programu "Mantra-Project" w Polsce.

Z wykształcenia jestem mgr inż. ochrony środowiska (Politechnika Wrocławska), instruktorem tańca sportowego (najpierw 2 letni kurs kwalifikacyjny Ministerstwa Kultury i Sztuku, a potem kurs w AWF Kraków), prowadzącym całe lata kursy tańca i klub tańca sportowego. Przez blisko 35 lat byłam również aktywnym sedzią sportowego tańca towarzyskiego - do uprawnień sędziego miedzynarodowego włącznie (w organizacji IDSF). Moje wykształcenie zawodowe dopełniły studia podyplomowe pozwalające mi pracowac w zawodzie księgowej (a nawet głównej księgowej!).Aktualnie cieszę się z życia będąc już na emeryturze.

Pracowałam w różnych firmach (państwowych i prywatnych), na różnych stanowiskach i z baaardzo ciekawymi ludźmi. Doświadczyłam również pracy w warunkach działania na czas, w hałasie - pod wpływem stresu. Nic więc dziwnego, że zaczęłam poszukać metod radzenia sobie ze stresem, wyciszenia emocji, możliwości powrotu do harmonii, akceptacji siebie. I znalazłam je.

Poznałam też wtedy mojego satguru - Paramahamsę Sri Swamiego Vishwanandę. W 2010 roku otrzymałam od Niego inicjację w guru mantrę (mantrę osobistą, która pomaga w rozwoju osobistym), a nieco później imię duchowe najpierw Lalita, a pokilku latach - Vasudevi. Jak to zwykle bywa z osoby potrzebującej wsparcia po latach pracy w stresie, wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, zostałam nauczycielem najpierw technik Simply Meditation, a nastepnie Atma Kriya Yogi. To cudowne jest móc mówić na podstawie własnych doświadczeń, jak te techniki działają.

Jeżeli masz jakieś zapytania odnośnie technik medytacyjnych, o których   piszę na stronie Wyciszalni lub dotyczących kursów, to skontaktuj się ze mną wysyłając maila korzystając z linku "zadaj pytanie", który znajduje się na każdej stronie Wyciszalni lub korzystając z formularza kontakt. 

To jest moje motto życiowe i kierunek pracy nad sobą

"Łagodność jest oznaką siły nie słabości. W łagodności jest moc i nie ma w niej miejsca na walkę. Bądź więc łagodny dla siebie. Powróci wtedy harmonia do Twojego wnętrza, która poukłada Twój zewnętrzny świat.

   Nie musisz już udowadniać, kim nie jesteś. Bądź sobą. Łagodny i pełen miłości.                W tym jest wolność, siła i moc."

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page