Myśl dnia:

Zwy­cięzca ma wielu przy­jaciół - zwy­ciężony prawdziwych.
 
atma-kriya

Kurs Atma Kriya Yoga we Wrocławiu

Dnia:03 kwietnia 2016
Godzina:10:00
 

Zapraszam na kurs Atma kriya Yoga do Wrocławia.

Atma Kriya Yoga jest najpotężniejszą formą jogi przekazaną dzisiejszemu światu. Urzeczywistnij się dzięki Atma Kriya Yodze i stań się znowu, tym, kim byłeś, jesteś i zawsze będziesz - Duszą.

Podczas kursu, krija sadhaka (praktykujący Atma Kriya Yogę), zostanie inicjowany w starożytne techniki Atma Kriya Yogi, które podnoszą wibracje i oczyszczają, takie jak dźapa-krija, pranajamy, medytacje, asany i mudry. Na zakończenie kursu każdy krija sadhaka otrzymuje śaktipat.

Śaktipat jest powodem, dla którego Atma Kriya Yoga jest obecnie najpotężniejszą formą jogi. Jest to energia starożytnej tradycji jogi, przekazywana krija sadhakowi. Tradycja Atma Kriya Yogi obejmuje wielu największych Mistrzów Jogi, jakich świat kiedykolwiek znał.

Śaktipat stanowi gwarancję sukcesu w tej technice, a zarazem bezpieczeństwa ucznia. Pozwala uczniowi czynić szybkie postępy w technikach i osiągnąć nie tylko pewne ograniczone korzyści, ale pełnię tego, co Atma Kriya Yoga ma do zaoferowania.

Wszystkie poznane na kursie techniki Atma Kriya Yoga możesz praktykować w 100% samodzielnie gdziekolwiek jesteś i w dowolnym dla siebie czasie.

Aby dowiedzieć się więcej o samym kursie lub zapisać się na niego, skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt lub z zielonego przycisku poniżej "zapisz mnie".

Więcej o samej Atma Kriya Yodze dowiesz się zaglądając na te strony internetowe: http://atmakriya.org/pl/ lub http://wyciszalnia.pl/atmakriya/

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page