Myśl dnia:

"Nie jest ważne jaką ścieżką w życiu podążasz lub jaką
SADHANĘ wykonujesz. JAK to robisz jest bardziej istotne."

- Sri Swami Vishwananda (Just Love II)

Najbliższy kurs Simply Meditation

14 grudnia 2013Simply Meditation - harmonia w życiu
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Simply Meditation
Zapisz mnie

Inne terminy

Simply Meditation

Jeżeli życie wymyka Ci się spod kontroli, jesteś zmęczony i rozdrażniony - wycisz swój umysł. Pomoże ci w tym - Simply Meditation, bardzo proste techniki, które z powodzeniem możesz stosować w domu. Już zaledwie 5-10 minut praktyki dziennie przynosi odczuwalne efekty.

Simply Meditation pomaga zapanować nad umysłem i emocjami - ..

czytaj dalej

Kalendarz kursów Simply Meditation

Terminy kursów Simply Meditation są ustalane na bieżąco w miarę napływu zgłoszeń. Aktualnie (po zmianie miejsca mojego zamieszkania) kursy prowadzone są w Polsce północno-zachodniej.

Jeżeli chcesz wziąć udział w kursie Simply Meditation, to skorzystaj z linku kontakt i w treści wiadomości napisz w jakim mieście i w jakim..

czytaj dalej

Po raz pierwszy jestem w stanie powiedzieć, że kocham siebie ...

OM Chanting i Simply Meditation są technikami bardzo skutecznymi. W wielu krajach europejskich stały się obecne również w więzieniach, gdzie są prowadzone jako stałe zajęcia (OM Chanting) lub kursy (Simply Meditation).

We Włoszech są prowadzone nawet w tych więzieniach, w których odbywają kary członkowie mafii - skazani na..

czytaj dalej

Czas zatrzymać się na chwilę i wziąć głęboki oddech

Czas ucieka. Czas to pieniądz. Nie starczy mi czasu. Mam zbyt wiele na głowie. Znasz to? A może już czas na to, by dostrzec coś więcej w szaleńczej gonitwie ludzkości? Może właśnie w tej chwili zdecydujesz zatrzymać się na chwilę i poświęcić choć trochę swego czasu na to, by "Wziąć kilka głębokich oddechów..., Spojrzeć na..

czytaj dalej

Czym jest medytacja

Czym jest medytacja? I jak medytować? Słowo "medytacja" jest jak słowo "medycyna": zawiera przedrostek "med", z języka greckiego oznaczający "troskę", "uwagę". Gdy medytujemy, jesteśmy uważni. Zachowujemy uważność. Medytacja jest uniwersalną duchową tradycją mądrościową. Odnajdujemy ją we wszystkich wielkich religiach. Kilka lat..

czytaj dalej

Dlaczego warto medytować - artykuł lekarza medycyny cz.1

Korzyści zdrowotne z praktykowania medytacji są tak wielkie, że każdy lekarz powinien przypisywać medytację swoim pacjentom.

Medytacja skutecznie (efektywnie) przeciwdziała szkodliwym psychologicznym i fizjologicznym efektom naszego zurbanizowanego społeczeństwa.

Osoby praktykujące medytację łatwiej sobie radzą z sytuacjami ..

czytaj dalej

Dlaczego warto medytować - artykuł lekarza medycyny cz.2

Teraz chciałbym powiedzieć o zdrowotnych korzyściach płynących z medytacji.

Pozytywny wpływ medytacji na zachowanie

Medytacja zwiększa koncentrację i uwagę. Powoduje że jesteś bardziej uważny tak, że możesz się bardziej skoncentrować na istotnych sprawach. Poprawia inteligencję, pamięć krótko i długotrwałą, oraz..

czytaj dalej

Sposób na samotność - medytacja

Samotność jest głównym czynnikiem ryzyka problemów zdrowotnych, takich jak choroby układu krążenia i choroba Alzheimera, a nawet przedwczesnej śmierci osób starszych. Jednakże, sposobem na pozbycie się poczucia alienacji może być medytacja.

Programy sieci społecznościowej, takie jak tworzenie ośrodków wspólnotowych..

czytaj dalej

Joga i medytacja w pracy z depresją

Joga i medytacja to metody sprawdzające się doskonale w autoterapii depresji. Są doskonałym uzupełnieniem leczenia konwencjonalnego i psychoterapii, co potwierdzają dotychczasowe badania naukowe. Obie metody są w Polsce wciąż zbyt mało poznane i niedoceniane jako narzędzie terapeutyczne.

Zima powoli mija. Dla tych, którzy cierpią na..

czytaj dalej
[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page