Myśl dnia:

Lęk nie istnieje bez nadziei, a nadzieja bez lęku.
"Być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą"
Paulo Coelho

Najbliższy OM Chanting


Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym OM Chanting
Zapisz mnie

Wesprzyj kogoś OM Chantingiem

Proszę napisz imię i nazwisko osoby, której chcesz dać wsparcie poprzez OM Chanting.
Wyślij

Inne terminy

Co to jest OM Chanting?

OM Chanting jest starożytną grupową techniką uzdrawiania, która została przywrócona przez Mahavatara Babajiego, aby pomóc przywrócić równowagę i harmonię ludzkości i światu. Ponad 500 grup OM Chanting na całym świecie spotyka się regularnie, żeby wspólnie śpiewać kosmiczny dźwięk OM i w ten sposób przekazywać..

czytaj dalej

O dźwięku

Przez ostatnie 20 lat uwagę naukowców skupiają zagadnienia fizyki kwantowej i kosmologii w połączeniu z transcendentną duchowością, które jednogłośnie postulują , że wszystko co jest na świecie stanowi jedność.

Na każdym poziomie, fizycznym, subtelnym i przyczynowym, znajdują się niewidoczne wzory będące wyrazem spójnej..

czytaj dalej

Uzdrawiająca moc dźwięku

Uzdrawianie dźwiękiem nie jest wynalazkiem współczesnych czasów, lecz metodą znaną od zarania dziejów i stosowaną w każdej szerokości geograficznej i w każdej kulturze. Dziś ponownie odkrywamy uzdrawiające zastosowanie pradawnych instrumentów, jak choćby gongów tybetańskich czy mosiężnych oraz kryształowych mis. Szamańskie..

czytaj dalej

Leczenie dźwiękiem - artykuł lekarza medycyny

Zastosowanie dźwięku w przywracaniu równowagi psychicznej i fizycznej znane jest ludzkości od wieków. W ostatnich latach, wraz ze wzrostem ludzkiej świadomości, obserwuje się szczególnie duże zainteresowanie rozszerzającą się dziedziną dźwiękoterapii przy zastosowaniu coraz nowszych technik i technologii.

Wiemy już, że cała..

czytaj dalej

Kto może prowadzić krąg OM Chanting

Sesje OM Chanting mogą prowadzić jedynie osoby do tego uprawnione. Wykaz osób mogących prowadzić kręgi OM Chanting w Polsce znajdziesz tutaj.

Jeżeli podróżujesz po świecie i chciałbyś w innym kraju uczestniczyć w sesji OM Chanting, to informacje o sesjach OM Chanting na całym świecie znajdziesz tutaj.

Aby móc prowadzić grupę..

czytaj dalej
[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page