Myśl dnia:

Jesteśmy tym bogatsi, im więcej zbędnych rzeczy potrafimy odrzucić.
Jan Paweł II

Najbliższy kurs Atma Kriya

10 kwietnia 2016Weekend z Atma Kriya Yogą
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Atma Kriya
Zapisz mnie

Inne terminy

Atma Kriya Yoga - co to takiego?

Atma Kriya Yoga to wyjątkowa forma jogi, która została zaprojektowana przez himalajskich Mistrzów dla człowieka XXI wieku - także dla Ciebie. Żyjemy w czasach, w których coraz jest więcej chaosu, negatywnego myślenia, coraz mniej czasu, połączenia z naturą i innymi ludźmi, i prawdziwej radości życia. Nasze systemy energetyczne są..

czytaj dalej

Kalendarz kursów Atma Kriya Yoga

Zapraszam na kursy Atma Kriya Yoga, które odbędą się w najbliższym czasie:

07-08 listopada, Łódź

11-12 listopada, Gdańsk

18-19 listopada, Kraków

09-10 grudnia, Warszawa

Kursy prowadzą certyfikowani nauczyciele Atma Kriya Yoga.

Jeżeli chcesz wziąć udział w kursie jednym z tych miast, to daj znać korzystając z formularza ..

czytaj dalej

Jakie korzyści daje Ci Atma Kriya

Atma Kriya Yoga jest praktyką holistyczną, która ma moc pozytywnego oddziaływania na nasz stan fizyczny, mentalny i duchowy. 

Atma Kriya posiada zdolność równoważenia 5 żywiołów i wspomaga osiągnięcie doskonałego zdrowia. Kiedy umysł, ciało i duch są w harmonii, a 5 żywiołów w stanie równowagi, to możemy prowadzić zdrowe,..

czytaj dalej

Co mówią o Atma Kriya Ci, którzy ją praktykują

"Atma Kriya dała mi to, czego od dawna szukałam - spokój wewnętrzny, harmonię, wyciszenie umysłu. Praktyka Atma Kriyi sprawiła, że odzyskałam pewność siebie, zaczęłam akceptować samą siebie, kochać siebie - taką jaką jestem, bez oceniania.  Zaczęłam patrzeć na życie z innej perspektywy. Zmiany we mnie zauważyli bardzo..

czytaj dalej

Co cię czeka na kursie

Podczas kursu nauczysz się przede wszystkim sekretnych technik Atma Kriya. Dowiesz się jak i dlaczego one działają. Poznasz filozofię, mistykę i fakty dotyczące jogi. Czeka Cię też spotkanie z pozytywnymi ludźmi, robiącymi coś ze swoim życiem. Spędzisz czas w przyjemnej, serdecznej i spokojnej atmosferze. Każdy kurs jest unikalny -..

czytaj dalej

Atma Kriya Yoga - wywiad z Ryszim Tulsidasanandą

Już kilkanaście minut dziennie praktykowania Atma Kriya Yogi może zacząć otwierać serce na bezwarunkową miłość. Najpierw pojawia się wewnętrzny spokój, ufność że naszym życiem kieruje wyższa mądrość, otwarcie się na głos intuicji. Regularna praktyka umożliwia wyciszenie umysłu, a kiedy umysł jest spokojny, doświadczyć..

czytaj dalej
[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page