Myśl dnia:

"Idź za głosem swojego serca" - Śri Swami Vishwananda
 
mudry

Kurs mudr w Pile

Dnia:12 września 2015
Godzina:12:00
 

Zapraszam do Piły na kurs Mudr, który obejmuje swoim programem drugą serię mudr przekazanych przez Sri Swamiego Vishwanandę.

Wyjątkowość tego kursu polega na tym, że nie tylko poznasz serię niezwykłych mudr, ale dowiesz się jaka mantra przynależy do każdej mudry, w jakim kierunku należy ją praktykować, aby osiągnąć lepsze działanie mudry, ale poznasz również kolor i zapach, który powinien towarzyszyć Ci podczas praktyki każdej mudry.

Mudry, które poznasz na tym kursie m.in.: zapewnią ci bezpieczeństwo i ochronę, oczyszczą aurę, usuną stres, lęki i poczucie winy, wyciszą umysł i rozwiną samokontrolę, rozwiną poczucie własnej wartości, wzmocnią układ odpornościowy, pomogą w usuwaniu konkretnych dolegliwości fizycznych, pomogą zrzucić wagę lub przybrać na wadze (różne mudry), usuną zmarszczki i uelastycznią ciało. Praktykowanie mudr wspomoże twój rozwój duchowy.

Dużą zaletą tej serii kursu mudr jest to, że większość tych mudr praktykuje się dziennie jedynie po 15 minut (zamiast zwyczajowo po 45 minut) - mają one bowiem tak skuteczne działanie, że kwadrans praktyki dziennie w zupełności wystarczy.

UWAGA: praktykowanie mudr nie zastępuje konsultacji medycznej - stanowi jedynie wsparcie energetyczne w konkretnych sytuacjach.

Nie trzeba znać pierwszej serii Mudr, aby móc zapisać się na ten kurs. Każdy może w nim uczestniczyć.

Sprawy organizacyjne:

Kurs odbędzie się w Pile 12 września, godz. 12:00 i potrwa 5 - 6 godzin. 

Każdy uczestnik kursu otrzyma skrypt zawierający cały materiał kursu, co z pewnością pomoże w późniejszej własnej praktyce.

Odpłatność za kurs wynosi 150 zł (przy przedpłacie na konto).

Dla osób powtarzających kurs mudr - udział jest w kursie bezpłatny.

Termin zgłoszeń na ten kurs upływa  10 września. Po tym terminie proszę o kontakt, czy są jeszcze wolne miejsca. Zapisy oraz wszelkie informacje dotyczące kursu  można uzyskać u nauczyciela prowadzącego kurs - Izabela Wójtowicz: tel. 601 517 900, adres e-mail: info@wyciszalnia.pl

Po zapisaniu się należy wnieść opłatę za kurs w całości do 10 września przelewem na konto: 93 1910 1048 2205 0295 5618 0001 (Fundacja Bhakti Marga, Warszawa).

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page