Myśl dnia:

Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza.

Antoine de Saint-Exupéry
 

Książki Paramahamsy Sri Swamiego Vishwanandy w języku polskim

Przesłanie Paramahamsy Sri Swamiego Vishwanandy jest proste: Po prostu kochaj. Tak, po prostu kochaj. Miłość jest wszystkim, co istnieje. Miłość jest wszystkim, co masz do zrobienia. Reszta sama się o siebie zatroszczy.
 
Ci, którzy mają wewnętrzne uszy, usłyszą. Słowa te są jak słodka pieśń
o miłości, która - jeśli pozwolisz, aby cię poruszyła - odmieni Twoje życie na zawsze, ponieważ spowoduje przemianę w Tobie i sprawi, że zapragniesz ponownie stać się tym, czym już jesteś, zawsze byłeś i zawsze będziesz - po prostu Miłością.
 
Do 2016 roku wydano kilka książek Paramahamsy Vishwanandy w języku polskim: Just Love 1 i 2, Rozkwit Serca, Miejski Jogin, Jedność z Bogiem oraz Śri Guru Gitę. W tym roku wydano Pytania i odpowiedzi tom 1.
 
 

Niechaj książki te pomogą nam rozwinąć w sobie najbardziej pozytywne spojrzenie na życie. Pielęgnujmy radość i pozytywne nastawienie bez końca tryskające z głębi naszego wnętrza. Dzielmy się nimi z tymi wszystkimi, którzy jeszcze nie odnaleźli klucza do drzwi swego serca. Dawajmy i sami otrzymujmy radość, która z dawania płynie! Jak wyraził to św. Franciszek w jednej ze swoich najbardziej znanych modlitw: "To poprzez dawanie otrzymujemy". 

W najbliższym czasie ukazą się kolejne perełki wydawnicze:
1) Gopi Gita z komentarzem Paramahamsy Vishwanandy,
2) Giridhari - Pocieszyciel serc,
3) Guru - Wyjątkowy skarb,
4) karty Just Love - Po Prostu Kochaj.

Książki Paramahamsy Vishwanandy w języku polskim można kupić wysłając maila na adres: sklep@bhaktimarga.pl.

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page