Myśl dnia:

"Pełna miłości dobroć to niezwykle potężna energia. Promieniuje na wszystkie istoty, bez rozróżnień. Promieniuje na tych, których kochamy, na tych, którzy są nam obojętni i na naszych wrogów. Pełna miłości dobroć nie zna granic."
Maha Ghosananda
 

Wyciszalnia - medytuj - uwolnij się od stresu

Wyciszalnia to przestrzeń wolna od stresu, codziennej gonitwy i tego wszystkiego, co nie pozwala nam dostrzegać siebie i otwierać się nie tylko w wymiarze fizycznym, lecz również duchowym.

Medytuj - zaczniesz żyć w harmonii, rozwiniesz mądrość, intuicję, a także umiejętność głębszego rozumienia siebie i napotykanych sytuacji. Zaczniesz żyć tu i teraz, odnajdziesz siebie, swoją drogę, cel i sens życia. Obudzisz w sobie prawdziwą radość życia i zaczniesz doświadczać szczęścia na co dzień.

Ja już wiem, że to działa!

"Najistotniejszym celem ludzkiego życia jest rozwój duchowy. Jeśli jednak nie stać nas na wielkie duchowe osiągnięcia, możemy przynajmniej poczynić choć małe postępy lub jeszcze lepiej, pomóc się rozwinąć innym. A jeśli i to nas przerasta, powinniśmy przynajmniej powstrzymać się od unieszczęśliwiania innych." - Dalajlama

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page