Myśl dnia:

"W Tobie jest słońce i księżyc, i niebo, i wszystkie cuda wszechświata.
Ten, kto stworzył te niezwykłości, stworzył również Ciebie. Wszystkie otaczające Cię rzeczy wywodzą się z tego samego źródła.
Wszystko jest jednością." - R.S. Sharma
kurs mudr

Najbliższy kurs Mudr

12 września 2015Kurs mudr w Pile
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Mudr
Zapisz mnie

Inne terminy

Mudry - kilka stopni kursów

Mudry są nauczane podczas kilkugodzinnych warszatów na kilku poziomach. Zostały one przekazane przez Sri Swamiego Vishwanandę w kilku seriach. Każda seria to jeden stopień kursu mudr.

1 stopień kursu Mudr obejmuje 10 mudr, podstawową wiedzę o ich działaniu, o żywiołach, o mantrach. Do każdej mudry są podane mantry wspomagające ich praktykowanie. 

2 stopień kursu Mudr obejmuje kolejnych 10 mudr, ale do każdej mudry podawanych jest więcej informacji: mantra, kierunek w jakim należy daną mudrę wykonywać oraz kolor i zapach - te dodatkowe elementy wzmacniają działanie mudry podczas jej praktykowania.

3 stopień kursu Mudr obejmuje kolejnych 10 mudr - niektóre są kolejnymi mudrami z serii mudr rozpoczętych na kursie 1 czy 2 stopnia (np. poznacie trzecią mudrę z serii Gyana, kolejne mudry z serii Shakti itp.). Każda mudra z tej serii jest powiązana z mantrą, kierunkiem, zapachem, kolorem oraz Bóstwem.

Aktualnie w Polsce można uczestniczyć w kursach mudr 1 i 2 stopnia. Wszystkie te kursy są prowadzone przez nauczycieli Atma Kriya Yoga. Kursy 3 stopnia prowadzi osobiście Sri Swami Vishwananda w Niemczech.

Pamiętaj, że stwierdzenia dotyczące wpływu, jaki mudra może mieć na daną chorobę lub problem fizyczny, nie powinny być rozumiane jako wiążąca obietnica uzdrowienia, ale jako wsparcie energetyczne. W przypadku choroby czy problemów zdrowotnych można praktykować mudry, ale nie zastąpią one leczenia medycznego. 

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page