Myśl dnia:

Nie ma takiej chwili w naszym życiu, w której
nie moglibyśmy rozpocząć nowej drogi.
Khalil Gibran

Najbliższy OM Chanting


Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym OM Chanting
Zapisz mnie

Wesprzyj kogoś OM Chantingiem

Proszę napisz imię i nazwisko osoby, której chcesz dać wsparcie poprzez OM Chanting.
Wyślij

Inne terminy

Co to jest OM Chanting?

OM Chanting jest starożytną grupową techniką uzdrawiania, która została przywrócona przez Mahavatara Babajiego, aby pomóc przywrócić równowagę i harmonię ludzkości i światu. Ponad 500 grup OM Chanting na całym świecie spotyka się regularnie, żeby wspólnie śpiewać kosmiczny dźwięk OM i w ten sposób przekazywać uzdrawiające wsparcie dla Matki Ziemi, dla siebie samych i całej ludzkości.
Na poziomie indywidualnym OM Chanting może harmonizować na poziomie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i duchowym. Emocje zostają uwolnione, a pojawiają się wewnętrzny spokój, szczęście i miłość. Prowadzi to do bardziej radosnego życia i wspomaga nasze zdrowie i praktykę medytacyjną.

Dźwięk i wibracja są esencją stworzenia. OM jest pierwotnym dźwiękiem stwarzającym i przenikającym cały wszechświat. Dźwięk OM należy do całej ludzkości, do wszystkich narodów i do wszystkich religii.
Poprzez intonowanie dźwięku OM w określonym układzie osób, procesy uzdrawiania mogą być wzmacniane poprzez zestrajanie wibracji. Jak fale wzbudzane przez kamień wrzucony do wody, wibracje dźwięku OM rozchodzą się w otoczeniu. Ta wibracja jest korzystna nie tylko dla uczestników, ale może docierać również do innych ludzi, miejsc czy sytuacji życiowych. OM Healing może pomóc poprawić stan środowiska, stworzyć harmonię i jedność w człowieku i naturze.

Świat potrzebuje ludzi którzy są gotowi przyczynić się do zmian. Teraz jest czas, aby zrealizować potencjał w sobie i dzielić się nim z całym światem.

Jak działa OM Chanting

Kosmiczna wibracja OM harmonizuje w nas wibracje, które są w dysharmonii. Śpiewanie OM w specjalnie uformowanej grupie ogromnie wzmacnia uzdrawiającą moc wibracji OM. Wejście w tę wibrację ułatwia nam pozbycie się emocji, myśli i negatywnej energii, pomagając tym samym w uzdrowieniu.

OM Chanting ma połączony efekt oddziaływania, nie tylko równoważący i wspierający proces uzdrawiania w stosunku do wszystkich ludzi biorących udział w kręgu OM Chanting, ale również w stosunku do wszystkiego znajdującego się w otoczeniu, włączając w to ludzi, zwierzęta, przyrodę i budynki.

Ta energia może zostać także skierowana do ludzi, miejsc lub w celu uzdrowienia konkretnych sytuacji życiowych, w zależności od intencji uczestników. Ktokolwiek, kto chciałby otrzymać wsparcie od grupy OM Chanting, ale nie może być obecny podczas sesji, może przekazać swoje nazwisko w celu włączenia do sesji OM Chanting.

Specjalne błogosławieństwo Mahavatara Babajiego jest obecne, gdziekolwiek działają certyfikowane grupy OM Chanting utworzone w zgodzie z jego przewodzeniem i naukami.

Om Chanting podczas pełni księżyca

Intencją prowadzenia kręgów OM Chanting podczas pełni księżyca jest znaczne wzmocnienie wibracji OM w skali światowej. OM Chanting podczas pełni księżyca na całym świecie odbywają się w tym samym (lokalnym) czasie - 20.00-21.30. Te sesje OM Chanting pomagają transformować naszą planetę, wzmacniają pozytywną wibrację w naszym otoczeniu i społeczności orza potęgują uzdrawiające efekty i uczestników.

źródło: www.om-healing.org/pl/

Zdjęcia z sesji OM Chanting:

na plaży z akopaniamentem gongów i mis tybetańskich (Gdynia):

w kamiennym kręgu (Gdańsk):

OM Chanting w Republice Południowej Afryki:

inna sesja OM Chanting (Niemcy)

OM Chanting w różnych miejscach na Świecie:


Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page