Myśl dnia:

W zasadzie, człowiek w drabinie stworzenia jest na szczycie.
To prawda, ponieważ jedynie poprzez osiągnięcie życia ludzkiego,
możecie osiągnąć Stwórcę i stać się z nim jednym."
Sri Swami Vishwananda, Just love 2

Najbliższy kurs Atma Kriya

10 kwietnia 2016Weekend z Atma Kriya Yogą
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Atma Kriya
Zapisz mnie

Inne terminy

Co cię czeka na kursie

Podczas kursu nauczysz się przede wszystkim sekretnych technik Atma Kriya. Dowiesz się jak i dlaczego one działają. Poznasz filozofię, mistykę i fakty dotyczące jogi. Czeka Cię też spotkanie z pozytywnymi ludźmi, robiącymi coś ze swoim życiem. Spędzisz czas w przyjemnej, serdecznej i spokojnej atmosferze. Każdy kurs jest unikalny - tak naprawdę to ludzie go tworzą.

Na kursie Atma Kriya Yogi nauczysz się praktyk medytacyjnych i oddechowych (pranajam), mudr oraz asan, a także doświadczysz inicjacji (śaktipat), która jest niczym innym jak błogosławieństwem himalajskich Mistrzów. Śaktipat jest nie tylko kluczem do pomyślnej praktyki Atma Kriya Yogi, ale również obudzi Twój wewnętrzny potencjał oraz umożliwi Ci doświadczanie wewnętrznego prowadzenia i wsparcia od wszechświata na co dzień.

Wszyscy nauczyciele Atma Kriya Yogi są certyfikowani i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a także dbają o przyjazną i otwartą atmosferę na kursach.

I choć jeszcze się nie znamy, już wiemy, że pokochasz Atma Kriya Yogę tak, jak kochamy ją my, i tak jak pokochało ją już tysiące osób na całym świecie.

Pytanie brzmi: czy jesteś już gotów?

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page