Myśl dnia:

Jeżeli jest ciężko to znaczy, że idziesz w dobrą stronę.

Najbliższy kurs Atma Kriya

10 kwietnia 2016Weekend z Atma Kriya Yogą
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Atma Kriya
Zapisz mnie

Inne terminy

Co mówią o Atma Kriya Ci, którzy ją praktykują

"Atma Kriya dała mi to, czego od dawna szukałam - spokój wewnętrzny, harmonię, wyciszenie umysłu. Praktyka Atma Kriyi sprawiła, że odzyskałam pewność siebie, zaczęłam akceptować samą siebie, kochać siebie - taką jaką jestem, bez oceniania.  Zaczęłam patrzeć na życie z innej perspektywy. Zmiany we mnie zauważyli bardzo szybko moi najbliżsi. Po dwóch-trzech miesiącach od rozpoczęcia przeze mnie praktyki mój mąż zadał mi pytanie - co takiego zrobiłam, że się aż tak bardzo się zmieniłam. Niech to świadczy o skuteczności technik Atma Kriya. Mój mąż niedługo potem też zdecydował się również na kurs Atma Kriya. Życie jest po prostu piękne." - Izabela (Polska)

"Kurs Atma Kriya popchnął mnie do tego, by naprawdę wziąć odpowiedzialność za moje fizyczne, mentalne i duchowe zdrowie. Czuję teraz w sobie i wokół siebie większą harmonię, co nasila się za każdym razem, gdy wykonuję swoją praktykę krija." - Dr Sandra Moysich, lekarka (Niemcy)

"Praktykowałam jogę i medytację od kilku lat. A jednak Atma Kriyę pokochałam szczególnie. Tym, co urzekło mnie w tej praktyce, był sposób, w jaki techniki te zostały mi przekazane: z myślą o moich potrzebach. Kurs Atma Kriya nie był tylko nauką różnych technik medytacyjnych i jogicznych, lecz wspaniałą przygodą, pełną humoru i otwartych serc. Z całego serca mogę polecić ten warsztat każdemu - tak jak poleciłam go już licznym moim pacjentom, którzy zbierają teraz jego owoce: wzmocnioną koncentrację, podwyższoną witalność i głębokie poczucie zadowolenia." - Dr Ruth Lovegrove Jones, fizjoterapeutka (Anglia)

"Atma Kriya składa się z prostych technik, które mają za zadanie spełnić i udoskonalić życie, które obecnie prowadzimy. Technika ta pomogła na nowo rozbudzić miłość w związkach małżeńskich. Pomogła odnaleźć pewność siebie potrzebną do tego, by zająć się wymarzoną przez siebie pracą, czy zainteresowaniami. Atma Kriya pomogła wielu ludziom odnaleźć siłę do tego, by kochać siebie i innych bez osądzania, pozwalając sobie spojrzeć na życie w bardziej pozytywny i zdrowy sposób. Nie słyszałem jeszcze o żadnym adepcie Atma Kriya, który sumiennie ćwicząc nie odczułby żadnej poprawy. Wręcz przeciwnie, większość ludzi zaczyna odczuwać pozytywną zmianę w swoim życiu już w trakcie trwania kursu!" - Aditya Michael Goulet, trener nauczycieli dla Atma Kriya Yoga Institut, Springen, Niemcy (USA)

"Jestem kobietą, która ma już bliżej 70-ki niż 60-ki. Bez mojej praktyki Atma Kriya nigdy nie miałabym tyle energii, co mam teraz, a to, co robię, wykonuję z radością, entuzjazmem i miłością. Dzięki Atma Kriyi, którą staram się rzetelnie praktykować, odrodziłam się na nowo i zmieniłam się diametralnie - jestem teraz innym człowiekiem. Nie ma już teraz we mnie czegoś takiego jak chandra, gnuśność, czy choćby okresowe lenistwo. W moim sercu czuję obecnie dużo radości, miłości i szczęścia, a także obudziła się we mnie potrzeba pomagania innym." - Teresa Matuszewska, nauczycielka (Ciechanów)

"Kurs Atma Kriya dał mi to, czego się spodziewałem: potężny impuls do dalszego rozwoju." - Włodzimerz Dąbrowski, bioenergoterapeuta (Warszawa)

"Gdy praktykuję Atma Kriya i zanurzam się w ciszy, jaką mi przynosi, czuję ogromną miłość, która otacza mnie i otula. Czuję się wtedy jak najszczęśliwsze, najbardziej wyczekiwane, najbardziej spokojne dziecko na świecie. Atma Kriya pomaga mi w życiu codziennym dzięki temu, że wzmaga we mnie uczucie wdzięczności za dar, jakim jest życie w tym świecie. Jest we mnie coraz więcej wdzięczności i zaczynam dostrzegać miłośc i piękno we wszystkim, co mnie otacza." - Cristina (Portugalia)

"Zanim zaczęłam praktykę, miałam wiele problemów z ciałem i umysłem. Musiałam zmagać się z niecierpliwością, ucieczką myśli, z bólami w różnych częściach ciała. Wtedy postanowiłam coś zrobić, jakoś sobie pomoc. Znajoma poleciła mi kurs Atma Kriya. Początkowo są to zmiany niezauważalne - przynajmniej ja ich u siebie nie widziałam. Ale po każdej Kiryi czułam się, jakbym zrobiła kawał dobrej roboty. Skutkowało to podjęciem dobrych decyzji, jasnością umysłu, zadowoleniem. A do tego wiedziałam, że jestem chroniona. Z czasem coraz częściej zauważałam zmiany: większy spokój, dystans do dnia codziennego, właściwe reakcje na jego bodźce. W końcu to nad czym pracowałam bardzo długo - po 1,5 roku praktyki - osiągnęłam. Zaczęłam obserwować również swojego pełnoletniego syna (który zrobił kurs razem ze mną) i wiedziałam, kiedy robił Kriyię, a kiedy nie. Po praktyce zawsze był spokojniejszy, lepiej mu przychodziła nauka. Mój syn sam nawet zaczął zauważać problemy u siebie i był w stanie zapanować nad negatywnymi reakcjami. Często razem o tym rozmawialiśmy i teraz dzięki temu jestem o niego spokojniejsza i cieszę się, że on również wraz ze mną praktykuje Atma Kriyę." - Anna Strzelec (Polska)

źródło: www.atmakriya.org

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page