Myśl dnia:

"Są dwie drogi, aby przeżyć życie.
Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.
Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko"
Albert Einstein

Najbliższy kurs Atma Kriya

10 kwietnia 2016Weekend z Atma Kriya Yogą
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Atma Kriya
Zapisz mnie

Inne terminy

Co mówią o Atma Kriya Ci, którzy ją praktykują

"Atma Kriya dała mi to, czego od dawna szukałam - spokój wewnętrzny, harmonię, wyciszenie umysłu. Praktyka Atma Kriyi sprawiła, że odzyskałam pewność siebie, zaczęłam akceptować samą siebie, kochać siebie - taką jaką jestem, bez oceniania.  Zaczęłam patrzeć na życie z innej perspektywy. Zmiany we mnie zauważyli bardzo szybko moi najbliżsi. Po dwóch-trzech miesiącach od rozpoczęcia przeze mnie praktyki mój mąż zadał mi pytanie - co takiego zrobiłam, że się aż tak bardzo się zmieniłam. Niech to świadczy o skuteczności technik Atma Kriya. Mój mąż niedługo potem też zdecydował się również na kurs Atma Kriya. Życie jest po prostu piękne." - Izabela (Polska)

"Kurs Atma Kriya popchnął mnie do tego, by naprawdę wziąć odpowiedzialność za moje fizyczne, mentalne i duchowe zdrowie. Czuję teraz w sobie i wokół siebie większą harmonię, co nasila się za każdym razem, gdy wykonuję swoją praktykę krija." - Dr Sandra Moysich, lekarka (Niemcy)

"Praktykowałam jogę i medytację od kilku lat. A jednak Atma Kriyę pokochałam szczególnie. Tym, co urzekło mnie w tej praktyce, był sposób, w jaki techniki te zostały mi przekazane: z myślą o moich potrzebach. Kurs Atma Kriya nie był tylko nauką różnych technik medytacyjnych i jogicznych, lecz wspaniałą przygodą, pełną humoru i otwartych serc. Z całego serca mogę polecić ten warsztat każdemu - tak jak poleciłam go już licznym moim pacjentom, którzy zbierają teraz jego owoce: wzmocnioną koncentrację, podwyższoną witalność i głębokie poczucie zadowolenia." - Dr Ruth Lovegrove Jones, fizjoterapeutka (Anglia)

"Atma Kriya składa się z prostych technik, które mają za zadanie spełnić i udoskonalić życie, które obecnie prowadzimy. Technika ta pomogła na nowo rozbudzić miłość w związkach małżeńskich. Pomogła odnaleźć pewność siebie potrzebną do tego, by zająć się wymarzoną przez siebie pracą, czy zainteresowaniami. Atma Kriya pomogła wielu ludziom odnaleźć siłę do tego, by kochać siebie i innych bez osądzania, pozwalając sobie spojrzeć na życie w bardziej pozytywny i zdrowy sposób. Nie słyszałem jeszcze o żadnym adepcie Atma Kriya, który sumiennie ćwicząc nie odczułby żadnej poprawy. Wręcz przeciwnie, większość ludzi zaczyna odczuwać pozytywną zmianę w swoim życiu już w trakcie trwania kursu!" - Aditya Michael Goulet, trener nauczycieli dla Atma Kriya Yoga Institut, Springen, Niemcy (USA)

"Jestem kobietą, która ma już bliżej 70-ki niż 60-ki. Bez mojej praktyki Atma Kriya nigdy nie miałabym tyle energii, co mam teraz, a to, co robię, wykonuję z radością, entuzjazmem i miłością. Dzięki Atma Kriyi, którą staram się rzetelnie praktykować, odrodziłam się na nowo i zmieniłam się diametralnie - jestem teraz innym człowiekiem. Nie ma już teraz we mnie czegoś takiego jak chandra, gnuśność, czy choćby okresowe lenistwo. W moim sercu czuję obecnie dużo radości, miłości i szczęścia, a także obudziła się we mnie potrzeba pomagania innym." - Teresa Matuszewska, nauczycielka (Ciechanów)

"Kurs Atma Kriya dał mi to, czego się spodziewałem: potężny impuls do dalszego rozwoju." - Włodzimerz Dąbrowski, bioenergoterapeuta (Warszawa)

"Gdy praktykuję Atma Kriya i zanurzam się w ciszy, jaką mi przynosi, czuję ogromną miłość, która otacza mnie i otula. Czuję się wtedy jak najszczęśliwsze, najbardziej wyczekiwane, najbardziej spokojne dziecko na świecie. Atma Kriya pomaga mi w życiu codziennym dzięki temu, że wzmaga we mnie uczucie wdzięczności za dar, jakim jest życie w tym świecie. Jest we mnie coraz więcej wdzięczności i zaczynam dostrzegać miłośc i piękno we wszystkim, co mnie otacza." - Cristina (Portugalia)

"Zanim zaczęłam praktykę, miałam wiele problemów z ciałem i umysłem. Musiałam zmagać się z niecierpliwością, ucieczką myśli, z bólami w różnych częściach ciała. Wtedy postanowiłam coś zrobić, jakoś sobie pomoc. Znajoma poleciła mi kurs Atma Kriya. Początkowo są to zmiany niezauważalne - przynajmniej ja ich u siebie nie widziałam. Ale po każdej Kiryi czułam się, jakbym zrobiła kawał dobrej roboty. Skutkowało to podjęciem dobrych decyzji, jasnością umysłu, zadowoleniem. A do tego wiedziałam, że jestem chroniona. Z czasem coraz częściej zauważałam zmiany: większy spokój, dystans do dnia codziennego, właściwe reakcje na jego bodźce. W końcu to nad czym pracowałam bardzo długo - po 1,5 roku praktyki - osiągnęłam. Zaczęłam obserwować również swojego pełnoletniego syna (który zrobił kurs razem ze mną) i wiedziałam, kiedy robił Kriyię, a kiedy nie. Po praktyce zawsze był spokojniejszy, lepiej mu przychodziła nauka. Mój syn sam nawet zaczął zauważać problemy u siebie i był w stanie zapanować nad negatywnymi reakcjami. Często razem o tym rozmawialiśmy i teraz dzięki temu jestem o niego spokojniejsza i cieszę się, że on również wraz ze mną praktykuje Atma Kriyę." - Anna Strzelec (Polska)

źródło: www.atmakriya.org

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page