Myśl dnia:

Nie trać czasu i pamiętaj:
1 minuta smutku zabiera Ci 60 sekund szczęścia. 

Najbliższy kurs Atma Kriya

10 kwietnia 2016Weekend z Atma Kriya Yogą
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Atma Kriya
Zapisz mnie

Inne terminy

Atma Kriya Yoga - co to takiego?

Atma Kriya Yoga to wyjątkowa forma jogi, która została zaprojektowana przez himalajskich Mistrzów dla człowieka XXI wieku - także dla Ciebie. Żyjemy w czasach, w których coraz jest więcej chaosu, negatywnego myślenia, coraz mniej czasu, połączenia z naturą i innymi ludźmi, i prawdziwej radości życia. Nasze systemy energetyczne są rozstrojone, bo zapomnieliśmy jak żyć w harmonii z otaczającym nas wszechświatem i poszanowaniem dla przenikającej wszystko energii życia. Dlatego dostaliśmy wyjątkowe narzędzie dla naszych czasów, która pomaga nam ponownie dostroić się do optymalnych wibracji.

Atma Kriya Yoga korzeniami sięga starożytnej tradycji i mądrości Dalekiego Wschodu, gdzie przez tysiące lat studiowano prawdziwą naturę człowieka. Dzięki swej ponadczasowości i prostocie idealnie odpowiada na potrzeby obecnie żyjących ludzi. To zestaw niezawodnych, po mistrzowsku zaprojektowanych i dobranych technik oddechowych i medytacyjnych.

Atma Kriya Yoga wniesie harmonię do twojego wnętrza i pomoże Ci zamanifestować harmonię na zewnątrz - bo gdy podnoszą się twoje wibracje, zmienia się również twoje otoczenie. Atma Kriya Yoga oczyści twoje czakry oraz kanały energetyczne, co doprowadzi do głębokiej wewnętrznej transformacji, dzięki której wszystko co chaotyczne powoli wraca do naturalnej harmonii. Atma Kriya Yoga to nie jest zwyczajna praktyka, którą wykonasz raz dziennie, po czym o niej zapomnisz. To raczej inspirująca podróż ku samopoznaniu, w której zmieniasz się Ty i wszystko wokół Ciebie!


Skąd pochodzi Atma Kriya Yoga?

Atma Kriya Yoga została przekazana światu przez Mahavatara Babajiego za pośrednictwem Paramahamsy Sri Swamiego Vishwanandy.

Mahavatar Babaji to w pełni urzeczywistniony jogin i mistrz duchowy żyjący w Himalajach, który pomaga w rozwoju duchowym ludzkości. Opisany został w książce Paramahansy Joganandy "Autobiografia Jogina".

Paramahamsa Vishwananda to w pełni urzeczywistniony mistrz duchowy, bezpośredni uczeń Babajiego, którego misją jest pomaganie ludziom w otwarciu serc i wyzwoleniu pokładów bezwarunkowej miłości w nim drzemiących. Szerzy on przesłanie miłości oraz jedności wszystkich ludzi, bez względu na kolor skóry, wyznawaną religię, czy status społeczny.

"Poprzez praktykę Atma Kriyi bardziej się otworzycie, co pomoże wam bardziej kochać, kochać bez oceniania. Pragnę, abyście dotarli do najdoskonalszej i najczystszej formy miłości, która spoczywa głęboko w waszych sercach. Pojmiecie wówczas, że miłość może wzrastać, że miłość może stać się Boska. Tak samo jak Bóg kocha, i ludzie mogą nauczyć się kochać" - Paramahamsa Vishwananda.

Pod koniec kursu Atma Kriya Yoga ma miejsce bardzo szczególna i unikalna inicjacja, zwana śaktipat, co w sanskrycie oznacza przekaz energii. "Śaktipat działa jak kluczyki do samochodu - mówi Sri Swami Vishwananda. - Można mieć piękny samochód, ale bez kluczyków nie da się odpalić silnika, samochód może wówczas tylko stać." Zobacz co mówi Paramahamsa Vishwananda o Śaktipacie.

Śaktipat to bezpośrednie, unikalne, indywidualne błogosławieństwo, które przyspiesza Twój rozwój, podnosi stan Twojej świadomości i ułatwia późniejszą samodzielną praktykę.

Atma Kriya Yoga jest jedynym systemem na zachodzie, w którym przekazywany jest śaktipat. Ludzie wyruszają do Indii i przemierzają tysiące kilometrów tylko w poszukiwaniu tego błogosławieństwa.

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page