Myśl dnia:

"Nie bójcie się otworzyć wasze serca, nie bójcie się, że zostaniecie zranieni.
Po prostu kochajcie. Kochajcie, ponieważ jesteście miłością. Kochajcie, ponieważ macie to źródło wewnątrz was."
Sri Swami Vishwananda, Just Love 2

Najbliższy kurs Atma Kriya

10 kwietnia 2016Weekend z Atma Kriya Yogą
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Atma Kriya
Zapisz mnie

Inne terminy

Jakie korzyści daje Ci Atma Kriya

Atma Kriya Yoga jest praktyką holistyczną, która ma moc pozytywnego oddziaływania na nasz stan fizyczny, mentalny i duchowy. 

Atma Kriya posiada zdolność równoważenia 5 żywiołów i wspomaga osiągnięcie doskonałego zdrowia. Kiedy umysł, ciało i duch są w harmonii, a 5 żywiołów w stanie równowagi, to możemy prowadzić zdrowe, zrównoważone i szczęśliwe życie. Takie życie połączone z regularną praktyką Atma Kriya może zapobiec powstawaniu chorób, negatywnym myślom czy zachwianiu energii w ciele. 

Wiele osób po kursie przyznaje, że po kilku miesiącach regularnej praktyki Atma Kriya poczuli się szczęśliwsi i bardziej zadowoleni z życia. I choć Atma Kriya nie jest w stanie całkowicie powstrzymać wszelkich negatywnych myśli, regularna praktyka wytwarza pozytywny stan umysłu i pomaga zwalczyć negatywność powstającą w ciągu dnia.

Atma Kriya Yoga:

Z głowy do serca

Odległość od głowy do serca jest bardzo krótka, w rzeczywistości ma około 40 cm od początku do końca, ale jest to jedna z najdłuższych podróży jakie niektórzy z nas muszą odbyć. Przy szczerej praktyce, techniki Atma Kriya Yoga pomogą ci wyciszyć niespokojny umysł, obudzić duchowe serce oraz doprowadzić do doświadczenia czystej miłości.

W czasie dwóch dni kursu nauczysz się sekretnych technik Atma Kriya Yogi, otrzymasz wiedzę i wskazówki do samodzielnej praktyki. Dowiesz się jak i dlaczego działają te techniki. Poznasz filozofię dotyczącą tej formy jogi. Czeka Cię spotkanie z ludźmi, którzy tak jak Ty, chcą pozytywnie zmienić swoje życie.

źródło: www.atmakriya.org

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page