Myśl dnia:

Zmęczenie nigdy nie powinno być powodem do rezygnacji,
tylko krótkim przystankiem na drodze do sukcesu.

Najbliższy kurs Atma Kriya

10 kwietnia 2016Weekend z Atma Kriya Yogą
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Atma Kriya
Zapisz mnie

Inne terminy

Jakie korzyści daje Ci Atma Kriya

Atma Kriya Yoga jest praktyką holistyczną, która ma moc pozytywnego oddziaływania na nasz stan fizyczny, mentalny i duchowy. 

Atma Kriya posiada zdolność równoważenia 5 żywiołów i wspomaga osiągnięcie doskonałego zdrowia. Kiedy umysł, ciało i duch są w harmonii, a 5 żywiołów w stanie równowagi, to możemy prowadzić zdrowe, zrównoważone i szczęśliwe życie. Takie życie połączone z regularną praktyką Atma Kriya może zapobiec powstawaniu chorób, negatywnym myślom czy zachwianiu energii w ciele. 

Wiele osób po kursie przyznaje, że po kilku miesiącach regularnej praktyki Atma Kriya poczuli się szczęśliwsi i bardziej zadowoleni z życia. I choć Atma Kriya nie jest w stanie całkowicie powstrzymać wszelkich negatywnych myśli, regularna praktyka wytwarza pozytywny stan umysłu i pomaga zwalczyć negatywność powstającą w ciągu dnia.

Atma Kriya Yoga:

Z głowy do serca

Odległość od głowy do serca jest bardzo krótka, w rzeczywistości ma około 40 cm od początku do końca, ale jest to jedna z najdłuższych podróży jakie niektórzy z nas muszą odbyć. Przy szczerej praktyce, techniki Atma Kriya Yoga pomogą ci wyciszyć niespokojny umysł, obudzić duchowe serce oraz doprowadzić do doświadczenia czystej miłości.

W czasie dwóch dni kursu nauczysz się sekretnych technik Atma Kriya Yogi, otrzymasz wiedzę i wskazówki do samodzielnej praktyki. Dowiesz się jak i dlaczego działają te techniki. Poznasz filozofię dotyczącą tej formy jogi. Czeka Cię spotkanie z ludźmi, którzy tak jak Ty, chcą pozytywnie zmienić swoje życie.

źródło: www.atmakriya.org

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page