Myśl dnia:

Nie znający swego losu wiem, w daleką patrząc przestrzeń,
że wśród ludzi, wiatru, wrzosu jestem, po prostu jestem...
- Wojciech Młynarski

Mantra-Project

Jeśli masz pytania kliknij w poniższy przycisk.
Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Wyślij

Mantra-Project

Fundacja Bhakti Marga (z siedzibą w Springen, Niemcy) zainicjowała program Mantra-Project. Koordynatorem tego programu w imieniu Fundacji jest Swami Vishwakurunandhanananda (Swami Kurunandha). Sri Swami Vishwananda (założyciel Fundacji Bhakti Marga) udzielił specjalnego błogosławieństwa tej inicjatywie. 

Celem tego programu jest zachęcenie jak największej ilości osób do intonowania mantr i poprzez to zwiększenie pozytywnej energii oddziałującej zarówno na nich samych, jak i na ich otoczenie.

Program "Mantra-Project" polega na tym, że przez 40 dni osoba, która do tego programu przystąpi, będzie przez określony czas dziennie recytować jedną z dwóch mantr: Om Namo Narayanaya lub Gayatri MantręTen czas może być podzielony w ciągu dnia na części, tak więc z pewnością znajdziesz go w ciągu dnia na recytowanie mantry, którą wybierzesz przystępując do tego programu.

Po okresie 40 dni recytowania mantry (bez ani jednego dnia przerwy) osoba, która ukończy ten program, otrzyma od Sri Swamiego Vishwanandy specjalnie pobłogosławioną bransoletkę z nazwami obu mantr. Po zakończeniu recytowania jednej mantry możesz przystąpić do programu z drugą mantrą.

Po ukończeniu programu - proszę - wesprzyj dobrowolną,  w ustalonej przez Ciebie wysokości dotacją, działania Fundacji Bhakti Marga.

Do programu "Mantra-Project" może przystąpić każdy, kto ukończył 16 lat.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące programu, to zadaj je wysyłając wiadomość korzystając z tej zakładki kontakt.


Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page