Myśl dnia:

"Jeśli chodzi o szczęście, to warto się po nie bardzo nisko schylić."

E.M. Remarque

Najbliższy kurs Simply Meditation

14 grudnia 2013Simply Meditation - harmonia w życiu
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Simply Meditation
Zapisz mnie

Inne terminy

Po raz pierwszy jestem w stanie powiedzieć, że kocham siebie ...

OM Chanting i Simply Meditation są technikami bardzo skutecznymi. W wielu krajach europejskich stały się obecne również w więzieniach, gdzie są prowadzone jako stałe zajęcia (OM Chanting) lub kursy (Simply Meditation).

We Włoszech są prowadzone nawet w tych więzieniach, w których odbywają kary członkowie mafii - skazani na wieloletnie kary pozbawienia wolności.

Oto relacja jednego z więźnów z Niemiec:

"Praktykowałem OM Chanting dwie godziny tygodniowo w kolońskim areszcie przez 18 miesięcy. Na początku nic nie czułem. Być może z powodu mojego sceptycznego nastawienia do rzeczy, których nie jestem w stanie zobaczyć. Ale po kilku miesiącach zaczęła mi się coraz częściej pojawiać pewna twarz, wyglądała jak jasno niebieska maska na ciemnym tle. Z upływem czasu maska powoli zmieniała się w wyraźną trójwymiarową twarz. Im bardziej angażowałem się w OM Chanting, tym bardziej rozpoznawalna stawała się ta twarz. Po prostu na mnie patrzyła.

Ostatnio pojawia się rzadziej, ale myślę, że pojawiała się właśnie po to, abym otworzył się na OM Chanting. Po tym doświadczeniu znacznie bardziej wierzę w rzeczy typu moc samouzdrawiania. Dzięki temu rozwinęła mi się zdolność do wyleczenia się z pewnych chorób. Stałem się spokojniejszy. Moje nieuchronnie postępujące "wyczerpanie", które leczyłem lekarstwami, należy już do przeszłości, podobnie jak same lekarstwa.

Teraz mam zupełnie nową, dużo lepszą postawę i jakość życia. Wzrosła moja samoocena i stałem się nową osobą. Zmieniła się także diametralnie moja postawa wobec ludzi, których nie lubiłem. Widzę tu powiązanie z OM Chanting i Simply Meditation, którą w międzyczasie zacząłem praktykować jeszcze częściej. Po raz pierwszy jestem w stanie powiedzieć, że kocham siebie i nie ma już we mnie wrogości wobec innych."

Michael Marx, Cologne Detention Centre

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page