Myśl dnia:

"Wykorzystaj ten dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go.
Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie,
jego uśmiech, płacz i cały cud tego dnia. Wyjdź mu naprzeciw."
Phil Bosman

Najbliższy kurs Simply Meditation

14 grudnia 2013Simply Meditation - harmonia w życiu
Zapisz mnie Zadaj pytanie

Zostaw e-mail

powiadomimy Cię o najbliższym kursie Simply Meditation
Zapisz mnie

Inne terminy

Simply Meditation

Jeżeli życie wymyka Ci się spod kontroli, jesteś zmęczony i rozdrażniony - wycisz swój umysłPomoże ci w tym - Simply Meditation, bardzo proste techniki, które z powodzeniem możesz stosować w domu. Już zaledwie 5-10 minut praktyki dziennie przynosi odczuwalne efekty.

Simply Meditation pomaga zapanować nad umysłem i emocjami - pomaga osiągnąć wreszcie upragniony wewnętrzny spokój. Dzięki wewnętrznemu spokojowi, zyskujemy jasność myślenia, lepszą koncentrację i większy dystans do sytuacji stresowych. Nasza wydajność w pracy wzrasta.

Wewnętrzny spokój pomaga też w pełniejszym doświadczaniu życia - z większą świadomością i akceptacją samego siebie oraz chwili obecnej. Harmonijna relacja z samym sobą i życiem skutkuje pełniejszym doświadczaniem relacji z innymi ludźmi. W efekcie nasze życie zyskuje nową jakość.

Miałam to szczęście, że spotkałam na swojej drodze wspaniałą osobę - Teresę Hale - założycielkę (1987r.) znanej na całym świecie kliniki Hale ClinicTo dzięki niej poznałam techniki Simply Meditation - po prostu medytacja. Teresa Hale zajmuje się medytacją i medycyną komlementarną od ponad 30 lat. Prowadzi wykłady w Europie i Ameryce Północnej. Naucza swoich pacjentów również Simply Meditation i obserwuje duże zmiany jakie zachodzą w życiu osób, które regularnie praktykują.

Teresa Hale mówi: "Simply Meditation to bardzo proste, lecz działające na bardzo głębokim poziomie techniki, które sprawiają, że jesteś dużo bardziej spokojny wewnętrznie, czujesz się bardziej bezpieczny w świecie". Z wywiadem z Teresą Hale na temat medytacji możesz zapoznać się tutaj.

Simply Meditation nauczana jest na całym świecie przez certyfikowanych nauczycieli podczas kilkugodzinnych kursów. Terminy najbliższych kursów znajdziesz tutaj lub w kalendarzu na stronie głównej Wyciszalni. 

Międzynarodowa oficjalna strona Simply Meditation: www.simplymeditationhale.com/pl.

Podobne artykuły:

[X Zamknij]

Zapisz się

Zapisz mnie

przejdź na nasz fan page